20 juli 2021 - 12:00 - Wereld
Vanwege de coronacrisis heeft TUI UK besloten om alle vluchten naar Marokko en meerdere andere landen te annuleren tot augustus. Volgens Schengen Visa Info hoeven Britse (volledig) gevaccineerden vanaf 19 juli niet in thuisisolatie te gaan als ze terugkeren van vakantie. Wel moeten ze een negatieve PCR-test tonen bij aankomst.
Ondanks deze versoepeling van de reisbeperkingen, ziet TUI UK het niet zitten om vluchten aan te bieden naar "hoge risico" landen. Ook Marokko valt onder deze categorie van bestemmingen. TUI UK zal niet vliegen naar Agadir, Tunesië, Egypte, Turkije en de Verenigde Arabische Emiraten. In ieder geval tot 31 juli zullen er geen vluchten worden aangeboden.
Lees ook: Afgeladen vliegtuigen van Eindhoven naar Marokko ondanks code oranje
Behalve de vluchten komen ook reispakketten vanaf 22 juli naar Marrakesh en het Griekse Skiathos te vervallen. Voor Las Palmas in de Canarische Eilanden gaan alle reizen die voor 28 juli stonden gepland niet door. Hetzelfde geldt voor de reizen naar Cyprus en Jamaica.
Rym Fikri gaat internationaal met rapper Gims
Marokko’s meesterzet in de Sahel, Algerije dupe
Corendon zet vol in op Marokko
Frontale aanrijding in Noord-Marokko, meerdere gewonden
Marokko in finale Afrikaans kampioenschap, Sektioui’s reactie
Richkid vs Badr-moordzaak uitgesteld, getuigen in buitenland
Marokkaanse YouTuber zwemt naar verboden eiland, Spanje woedend
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko