Marhaba 2013: 344.000 passagiers op boot naar Marokko
Ruim 344.000 mensen hebben van 15 juli tot 15 juni de boot genomen vanuit Spaanse havens naar Marokko. Dat laten de Spaanse autoriteiten weten.
29 maart 2013 - 12:40 - Marokko
De Trouwbeurs van Tanger werd medio maart gehouden in hotel Mövenpick Malabata te Tanger. De nieuwste huwelijkstrends werden er voorgesteld tijdens fashion shows.
Lees meer
Ruim 344.000 mensen hebben van 15 juli tot 15 juni de boot genomen vanuit Spaanse havens naar Marokko. Dat laten de Spaanse autoriteiten weten.
Kaftancollectie’s van de Marokkaanse ontwerpers Samira El Mhaidi en Siham El Habti, voorgesteld op het mode-evenement ’Caftan 2013’ in Marrakech.
Kaftancollectie’s van de Marokkaanse ontwerpers Nabil Dahani en Fouzia Naciri, voorgesteld op het mode-evenement ’Caftan 2013’ in Marrakech.
Kaftancollectie van de Marokkaanse ontwerpster Amina Boussayri, voorgesteld op het mode-evenement ’Caftan 2013’ in Marrakech.
Ontdek nieuwste trends van Marokkaanse kaftans in 2013. Deze modellen, exclusief ontworpen door Marokkaanse stylisten, werden gepresenteerd op de Fashion Days in Casablanca in...