Royal Air Maroc moet schadevergoeding van 350.000 dollar betalen
Royal Air Maroc is tot een schadevergoeding van 350.000 dollar veroordeeld voor het verlies van de bagage van een passagier uit Liberia
13 januari 2020 - 17:50 - Marokko
Een vliegtuig van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Amman in Jordanië, heeft rechtsomkeer moeten maken vanwege een technisch probleem.
Het toestel vloog boven Algerije toen de piloot besloot om naar de Mohammed V luchthaven in Casablanca terug te keren vanwege aanhoudende problemen met de schermen in de cockpit.
Akhbarona bericht dat de terugkeer naar de Marokkaanse metropool probleemloos verliep en dat de piloot het toestel veilig aan grond kreeg.
Alle passagiers brachten de nacht door in een hotel in Casablanca op kosten van Royal Air Maroc. Een nieuw toestel werd de volgende dag gecharterd om hen naar Amman te brengen.
Lees meer
Royal Air Maroc is tot een schadevergoeding van 350.000 dollar veroordeeld voor het verlies van de bagage van een passagier uit Liberia
Een toestel van Royal Air Maroc heeft enkele minuten na het opstijgen in het Nigeriaanse Lagos rechtsomkeer moeten maken.
De piloot van een vliegtuig van Royal Air Maroc afkomstig uit het Zwitserse Genève, heeft op 30 oktober een zware crash weten te voorkomen op enkele tientallen meters van het...
Een toestel van Royal Air Maroc heeft zondag een noodlanding moeten maken in Oujda. Het wiel van het toestel schoot tijdens de landing in brand.
In een toestel van Royal Air Maroc is in de nacht van zaterdag op zondag brand uitgebroken. Het vliegtuig vloog toen boven de Congolese hoofdstad Brazzaville.