Zoeken

Sterke toename geldoverdrachten wereld-Marokkanen naar Marokko

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De geldoverdrachten van Marokkanen in het buitenland naar hun land van herkomst zijn in het eerste kwartaal van het jaar sterk gestegen.

Volgens het Marokkaans Wisselkantoor stuurden wereld-Marokkanen 16 miljard dirham (+13,4%) naar Marokko tussen januari en maart. Een jaar eerder bedroegen de geldoverdrachten 14,11 miljard dirham.

De directe buitenlandse investeringen daalden in dezelfde periode met -10,58% van 5,68 miljard dirham eind maart 2017 naar 5,07 miljard dirham dit jaar.

Lees meer

Wereld-Marokkanen stuurden 20 miljard dirham naar Marokko in 4 maanden

In het buitenland gevestigde Marokkanen stuurden tussen januari en april 2018 maar liefst 20,99 miljard dirham naar Marokko.

Marokko: lichte daling geldoverdrachten Marokkanen in het buitenland

De geldoverdrachten van Marokkanen in het buitenland naar hun land van herkomst zijn vorig jaar lichtjes gedaald volgens nieuwe cijfers van het Wisselkantoor.

Geldoverdrachten wereld-Marokkanen fors gestegen

De geldoverdrachten van Marokkanen in het buitenland naar Marokko zijn in de eerste zes maanden van het jaar fors gestegen vergeleken met dezelfde periode in 2017.

Wereld-Marokkanen stuurden 45 miljard dirham naar Marokko in 8 maanden

Marokkanen in het buitenland stuurden in de eerste acht maanden van het jaar 44,96 miljard dirham naar Marokko.

Geldoverdrachten wereld-Marokkanen blijven toenemen

De geldoverdrachten van Marokkanen in het buitenland naar Marokko zijn in de eerste zes maanden van het jaar fors gestegen vergeleken met dezelfde periode in 2017.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team