Zoeken

Tiznit in lockdown na zorgwekkende toename coronabesmettingen

25 november 2020 - 19:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Ook Tiznit komt op de lijst van steden te staan waar de preventieve maatregelen lokaal worden opgeschroefd, omwille van de toename van het aantal besmettingsgevallen in de regio.

De overheden in Tiznit hebben nieuwe preventieve maatregelen aangekondigd. Ze zijn van kracht voor een periode van 15 dagen om de verspreiding van het coronavirus in te dammen.

Het betreden en verlaten van Tiznit moet volgens het besluit, dat vrijdag werd genomen, aan de hand van een uitzonderlijke reisvergunning gebeuren. Het is verboden om in cafés voetbalwedstrijden te tonen. Parken, openbare ruimten en kinderspeelplaatsen, maar ook winkels en cafés moeten vanaf 20.00 uur verplicht sluiten, meldt MAP.

Een bijzondere nadruk wordt gelegd op de strikte handhaving van de naleving van preventieve maatregelen zoals het dragen van een mondkapje en het bewaren van fysieke afstand. Overtreders zullen streng worden vervolgd, specificeert dezelfde bron.

Lees meer

Marokko: sanitaire noodtoestand opnieuw verlengd

Marokko verlengt opnieuw de sanitaire noodtoestand tot 10 januari. Dag besliste de Regeringsraad na een verdere toename van het aantal coronabesmettingen.

Ook Essaouira in gedeeltelijke lockdown

De lokale overheid van Essaouira heeft vrijdag besloten tot een uitbreiding van de preventieve maatregelen om de verspreiding van het coronavirus verder in te dammen.

Marokko verlengt avondklok

De maatregelen die in Marokko op 23 december zijn getroffen om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, werden op 13 januari met een week verlengd.

Marokko: einde avondklok en certificaat voor verplaatsing in zicht?

Binnen de Marokkaanse regering lopen de meningen uiteen over de vraag of de avondklok en het persoonlijke certificaat voor verplaatsingen, die beiden sinds het begin van de...

Tanger gaat opnieuw in quarantaine

Tanger staat opnieuw op de lijst met steden waar je enkel met een uitzonderlijke toestemming in of uit mag. Dit besluit is van kracht sinds gisteren, maandag 26 oktober.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team