Zoeken

Tiener met kanker springt van gebouw in Marokko

30 juli 2015 - 16:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een jongen met kanker heeft woensdag in het Marokkaanse Casablanca zelfmoord gepleegd door van de derde verdieping van een gebouw te springen.

Volgens Le360 was de jongen nog maar 14 jaar oud. Hij sprong uit het raam van het appartement van zijn ouders in de wijk Hay Hassani.

De jongen bezweek kort na zijn val aan zijn verwondingen. Volgens een familielid werd de jongen verzorgd voor kanker en was hij depressief.

Politie doet onderzoek naar de zaak.

Lees meer

Man dood na sprong van gebouw in Tanger

Een man heeft maandag in Tanger zelfmoord gepleegd door van een gebouw te springen.

Marokkaanse springt uit raam om aan gewelddadige man te ontsnappen

In het Franse Valentigney is een Marokkaanse vrouw uit een raam van de tweede verdieping gesprongen uit vrees voor haar man.

Student springt van universiteitsgebouw Nador

Een student heeft donderdag zelfmoord gepleegd door van een gebouw van de faculteit van Nador in Selouan te springen.

Gemarteld kind springt van 2e verdieping in Marokko

Een 12-jarige jongen is vorig weekend van de tweede verdieping van een leegstaand gebouw in Casablanca gesprongen om aan zijn belagers te ontsnappen.

Marokkaans kind overleden op vlucht Royal Air Maroc

Een 11-jarige Marokkaanse jongen is woensdag op een vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en het Italiaanse Bologna overleden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team