2 mei 2016 - 16:50 - Economie
De kabelbaan van Tanger wordt werkelijkheid en zal over een afstand van 2 kilometer de kasba met meerdere toeristische locaties verbinden.
Driss Benabad, verantwoordelijk voor de herinrichting van het havengebied van Tanger, gaf in een interview met TelQuel meer informatie over het nieuw vervoermiddel.
De kabelbaan zal van de kasba naar de jachthaven, de marina en het Faro plein lopen, met een panoramisch zicht op de hele stad, de haven en de baai van Tanger.
Poma, wereldleider in kabelvervoer, werd met de bouw van de kabelbaan belast. De groep bouwde ruim 8000 kabelbanen in de wereld. Na de bouw zal de exploitatie van de kabelbaan aan Pas Grau International worden toevertrouwd.
De bouwwerkzaamheden zullen nog voor het einde van het jaar van start gaan. Het project zal ongeveer 250 miljoen dirham kosten.
SOS voor Sarah, mishandelde hond in Marokko
Marokko neemt deel aan worsteltoernooi in Israël
Marokkaanse rappers geven concert in Londen
Digital nomad: Marokko in top 10 slechtste landen om online te werken
Marokko neemt deel aan militaire spelen in Rusland
Één op drie Marokkanen wil Marokko verlaten
Graanoogst met 67% gedaald in Marokko
Marokko wil einde maken aan "erfenis" taxivergunningen
Cryptocurrencies in Marokko: van verbod naar regulering
KFC versterkt aanwezigheid in Marokko
Grootschalige projecten goedgekeurd in regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima
Russisch-Oekraïense oorlog opent nieuwe perspectieven voor Marokko
Beste Marokkaanse banken volgens Forbes
Dari Couspate breidt zijn activiteiten in België uit