Tanger City Mall onmiddellijk groot succes
Tanger City Mall opende op 31 maart zijn deuren. Het winkelcentrum werd onmiddellijk een groot succes en verwelkomde reeds tienduizenden bezoekers.
2 mei 2016 - 16:50 - Economie
De kabelbaan van Tanger wordt werkelijkheid en zal over een afstand van 2 kilometer de kasba met meerdere toeristische locaties verbinden.
Driss Benabad, verantwoordelijk voor de herinrichting van het havengebied van Tanger, gaf in een interview met TelQuel meer informatie over het nieuw vervoermiddel.
De kabelbaan zal van de kasba naar de jachthaven, de marina en het Faro plein lopen, met een panoramisch zicht op de hele stad, de haven en de baai van Tanger.
Poma, wereldleider in kabelvervoer, werd met de bouw van de kabelbaan belast. De groep bouwde ruim 8000 kabelbanen in de wereld. Na de bouw zal de exploitatie van de kabelbaan aan Pas Grau International worden toevertrouwd.
De bouwwerkzaamheden zullen nog voor het einde van het jaar van start gaan. Het project zal ongeveer 250 miljoen dirham kosten.
Lees meer
Tanger City Mall opende op 31 maart zijn deuren. Het winkelcentrum werd onmiddellijk een groot succes en verwelkomde reeds tienduizenden bezoekers.
Fairmont Hotels & Resorts gaat een luxe resort in de baai van Taghazout nabij Agadir openen. De hotelketen liet dat woensdag tijdens een persconferentie Dubai weten.
Het ministerie van Vervoer heeft een budget van 184 miljoen dirham beschikbaar gesteld voor de ontwikkeling van de jachthaven van Al Hoceima.
Hotelketen Fairmont is enkele dagen geleden begonnen met de bouw van een nieuw hotel in de Marina van Rabat-Salé.
In de haven Tanger Med wordt een nieuwe containerterminal gebouwd. Havenbedrijf TMSA sloot eerder deze week een overeenkomst met APM Terminals voor de bouw van de nieuwe terminal.