Zoeken

Fairmont opent luxe hotel in Taghazout

28 april 2016 - 18:00 - Economie

Geschreven door Laila A.

Fairmont Hotels & Resorts gaat een luxe resort in de baai van Taghazout nabij Agadir openen. De hotelketen liet dat woensdag tijdens een persconferentie Dubai weten.

De groep gaat een hotel van 155 kamers met zicht op de Atlantische oceaan en 52 villa’s bouwen. De villa’s worden in de loop van volgend jaar verkocht.

Fairmont Taghazout Bay krijgt ook meerdere restaurant, een spa, een fitnesszaal en een conferentieruimte. Naast het hotel wordt tevens een golfbaan aangelegd.

De keten lanceerde onlangs ook de bouw van een hotel in de hoofdstad Rabat. Deze zal in 2019 openen.

Lees meer

Spaanse groep opent luxehotels in Saidia

Meerdere celebrities en verantwoordelijken waren vrijdagavond aanwezig op de officiële inhuldiging van twee nieuwe hotels van de Spaanse groep Meliá Hotels & Resorts in het...

Nieuwe Openshop supermarkten in Marokko openen 24 uur op 24

Winkelketen Openshop vestigt zich in Marokko. De groep gaat een eerste winkel in Casablanca openen dat dag en nacht open zal zijn.

Webhelp opent vierde callcenter in Fez

Webhelp gaat een nieuwe callcenter in Fez openen. De Franse groep heeft reeds drie callcenters in de spirituele hoofdstad van Marokko.

Bouw Fairmont Hotel in Rabat begonnen

Hotelketen Fairmont is enkele dagen geleden begonnen met de bouw van een nieuw hotel in de Marina van Rabat-Salé.

Iberostar opent nieuw hotel in Marrakech

De Spaanse groep Iberostar gaat in de komende weken een nieuw hotel in Marrakech openen. De keten heeft reeds twee hotels in het land.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team