Marokko: levenslang voor serieverkrachter in Tanger
Een serieverkrachter is eind vorige week tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld in het noord-Marokkaanse Tanger.
13 april 2019 - 19:00 - Wereld
In het zuid-Spaanse Fuente Alamo heeft de politie een vrouw uit Paraguay aangehouden die meerdere andere vrouwen tot prostitutie dwong.
Volgens het blad Cope werkten een tiental Marokkaanse en Paraguayaanse vrouwen in de club van de verdachte. Vijf slachtoffers wonen illegaal in Spanje.
De verdachte zou "grote winsten" hebben gemaakt door de vrouwen als seksslavinnen aan klanten van haar club aan te bieden. Ze werd in bewaring gesteld.
Om de slachtoffers op te vangen werd een beroep gedaan op meerdere plaatselijke verenigingen en overheidsinstellingen.
Lees meer
Een serieverkrachter is eind vorige week tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld in het noord-Marokkaanse Tanger.
De politie van de Indonesische hoofdstad Jakarta heeft een internationaal mensenhandelnetwerk opgerold. Meerdere Marokkanen werkten voor de criminele organisatie.
Polygamie is verboden in Spanje. Toch gaan de beide weduwen van een Marokkaanse man een nabestaandenuitkering ontvangen van het zuid-Europees land.
Indonesië heeft 500 Indonesische vrouwen die als huispersoneel in Marokko werkten gerepatrieerd.
De Spaanse politie heeft eerder deze maand in Zafra vier verdachten gearresteerd voor gedwongen prostitutie, mensenhandel en hulp bij illegale immigratie.