Zoeken

Spanje: Marokkaanse vrouwen zonder papieren als seksslavinnen gebruikt

13 april 2019 - 19:00 - Wereld

Geschreven door Said A.

In het zuid-Spaanse Fuente Alamo heeft de politie een vrouw uit Paraguay aangehouden die meerdere andere vrouwen tot prostitutie dwong.

Volgens het blad Cope werkten een tiental Marokkaanse en Paraguayaanse vrouwen in de club van de verdachte. Vijf slachtoffers wonen illegaal in Spanje.

De verdachte zou "grote winsten" hebben gemaakt door de vrouwen als seksslavinnen aan klanten van haar club aan te bieden. Ze werd in bewaring gesteld.

Om de slachtoffers op te vangen werd een beroep gedaan op meerdere plaatselijke verenigingen en overheidsinstellingen.

Lees meer

Marokkaanse vrouwen in hel van prostitutie in Dubai

Honderden Marokkaanse vrouwen zijn het slachtoffer geworden van mensenhandelnetwerken in Dubai. De meeste slachtoffers vertrokken naar de Verenigde Arabische Emiraten in de hoop...

Marokkanen betrokken bij mensenhandelnetwerk in Indonesië

De politie van de Indonesische hoofdstad Jakarta heeft een internationaal mensenhandelnetwerk opgerold. Meerdere Marokkanen werkten voor de criminele organisatie.

Spanje: Marokkanen gedwongen te eten tijdens Ramadan (video)

De zaak over de misbruik van Marokkaanse seizoenarbeidsters in het zuiden van Spanje zal opnieuw door de justitie worden behandeld.

Indonesië repatrieert 500 huismeiden uit Marokko

Indonesië heeft 500 Indonesische vrouwen die als huispersoneel in Marokko werkten gerepatrieerd.

Spanje: celstraf voor man die Marokkaan "vieze Arabier" noemde

Het Spaanse hooggerechtshof heeft een gevangenisstraf van twee jaar en één maand voor een racistische aanval op een Marokkaan bevestigd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team