Algerije: 15 jaar cel voor "Miloud de Marokkaan"
De rechtbank van Oran in Algerije heeft de rai-zanger Cheb Hicham tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor cocaïnesmokkel.
4 maart 2019 - 22:20 - Wereld
Lahcen Aghrod, een serieverkrachter die in de zomer van 2015 meerdere vrouwen misbruikte in het Franse Montpellier, is tot een gevangenisstraf van 12 jaar veroordeeld.
Volgens het Openbaar ministerie is de verdachte "een gevaarlijke seksuele predator, een lonely wolf die zijn prooien vervolgt en een buitengewoon gewelddadig gedrag" vertoont. Het OM had als gevolg minimaal 13 jaar gevangenisstraf geëist.
Lahcen Aghrod werd vervolgd voor twee verkrachtingen en vijf aanrandingen. Alle slachtoffers zijn jonge vrouwen die in de nacht werden aangevallen.
De verdachte werd tot 12 jaar gevangenisstraf, een proeftijd van vijf jaar en nog eens vijf jaar gevangenisstraf als hij zich niet laat behandelen veroordeeld. Door zijn mentale stoornissen zal hij niet naar Marokko worden teruggestuurd zoals hij dat zelf wenste. Hij was naar Frankrijk gekomen om te trouwen.
Lees meer
De rechtbank van Oran in Algerije heeft de rai-zanger Cheb Hicham tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor cocaïnesmokkel.
Een 17-jarige Marokkaan is door de politie in het Spaanse Barcelona geïdentificeerd als de hoofdverdachte van een serie seksuele misbruiken.
Het Spaanse hooggerechtshof heeft een gevangenisstraf van twee jaar en één maand voor een racistische aanval op een Marokkaan bevestigd.
Een serieverkrachter is eind vorige week tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld in het noord-Marokkaanse Tanger.
Het hof van beroep in Casablanca heeft vrijdag de celstraf van protestleider Nasser Zefzafi bevestigd.