Spanje: arrestatie voor aanval met zuur op Marokkaanse tiener
De Spaanse politie heeft een verdachte gearresteerd voor de aanval met zuur op Kamal H., een 17-jarige Marokkaan, in het Spaanse Caspe.
24 april 2019 - 16:30 - Wereld
Een 32-jarige man van Marokkaanse afkomst is in Spanje gearresteerd voor de gewelddadige verkrachting van een 37-jarige vrouw in Barcelona.
Het slachtoffer werd afgelopen vrijdag bewusteloos door mensen van de afvalophalingsdienst in de vroege ochtend gevonden.
De vrouw werd naar het ziekenhuis afgevoerd met een gescheurde oor, kneuzingen en gescheurde lippen.
Volgens La Sexta werd de vermeende dader zaterdag gearresteerd. Zijn buren hadden regelmatig melding gedaan van zijn gewelddadig gedrag bij de politie zonder dat er werd ingegrepen. Hij stak ook herhaaldelijk vuilbakken in de straat in brand. Hij moest dinsdag voor de rechter verschijnen.
Lees meer
De Spaanse politie heeft een verdachte gearresteerd voor de aanval met zuur op Kamal H., een 17-jarige Marokkaan, in het Spaanse Caspe.
Een 25-jarige Marokkaan is in Reus bij Tarragona in Spanje vermoord tijdens een uit de hand gelopen ruzie tussen jonge delinquenten.
Zouheir Bouhdidi, de 23-jarige Marokkaanse student die op 9 april in Marokko werd gearresteerd, heeft de namen van zijn medeplichtigen aan de politie gegeven. De jongeman wordt...
Bij een brand in februari dit jaar in Spanje kwam een 25-jarige Marokkaanse vrouw om. Haar moeder wordt ervan verdacht haar te hebben vermoord alvorens het huis in brand te steken.
Een man van Marokkaanse afkomst is vorige week overleden na een gewelddadige ruzie in het Spaanse Leganes, in de regio van Madrid.