Zoeken

Marokko: man springt van gebouw in Tanger na scheiding

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een man heeft dinsdag zelfmoord gepleegd door van een gebouw te springen in het centrum van Tanger. Het is de tweede zelfmoord in 24 uur tijd in de stad.

Het slachtoffer werd in 1970 geboren en is afkomstig uit Salé. Bij aankomst van de hulpdiensten was de man al dood. Zijn lichaam werd naar het mortuarium van het Mohammed V ziekenhuis gebracht.

Volgens Le360 woonde de man jarenlang in Noorwegen waar hij met een Noorse vrouw getrouwd was. Een rechtbank had net zijn scheiding uitgesproken.

De jongeman had psychische en financiële problemen. Hij liet een brief achter waarin hij uitlegt waarom hij zelfmoord pleegde. De politie heeft een onderzoek gestart.

Lees meer

Marokko: toeriste springt van hotel in Agadir

Een jonge toeriste heeft in Agadir zelfmoord gepleegd door van het balkon van haar hotelkamer te springen.

Marokko: man springt van 5e verdieping in Marrakech

Een man met psychische stoornissen heeft donderdag in Tamansourt bij Marrakech zelfmoord gepleegd door van de 5e verdieping van een flatgebouw te springen.

Marokko: dubbele zelfmoord in Berkane

Twee mannen van 24 en 50 jaar hebben vorige week in dezelfde wijk in het noord-Marokkaanse Berkane zelfmoord gepleegd.

Marokko: kind pleegt zelfmoord in Laayoune

Een jongen van slechts 10 jaar oud heeft begin deze week in het zuid-Marokkaanse Laayoune zelfmoord gepleegd.

Marokko: man in hoofd geschoten in Casablanca

Het lichaam van een man werd vrijdag door de politie in zijn woning in de wijk Sidi Maarouf in Casablanca ontdekt.

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team