Zoeken

Spanje: Marokkaan beklimt gebouw in brand om agenten te helpen (video)

27 augustus 2018 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een jonge Marokkaan die als barman werkt in een restaurant in het Spaanse Malaga heeft geen moment geaarzeld toen brand uitbrak op de derde verdieping van een gebouw.

Om de agenten binnen te laten klom de jongeman drie verdiepingen hoog. Hij sloeg een ruit in en opende vervolgens de deur voor de agenten

Tientallen getuigen zagen hoe Mohamed Zroudi het gebouw beklom om de agenten te helpen. Zijn heldendaad werd toegejuicht op social media. Of iemand zich in de woning bevond is niet bekend.

Lees meer

Ergste voorkomen na neerstorten balkons in Casablanca (video)

In Casablanca is woensdag het ergste voorkomen nadat een gebouw van een tiental verdiepingen deels instortte.

Casablanca: corrupte agenten opgepakt na klacht

Twee politiemannen zijn zaterdag door leden van de gerechtelijke politie in Casablanca gearresteerd op verdenking van corruptie.

Marokko: eerste arrestatie voor fake news

Een 27-jarige man is maandag door de politie in El Jadida gearresteerd voor de uitzending van "valse informatie"

Veel schade door brand in fabriek in Kenitra (video)

In een fabriek in de gemeente Ben Mansour in het Marokkaanse Kenitra is eind vorige week brand uitgebroken.

Marokko: vrouw in bewaring na verzet tijdens politiecontrole

Een 29-jarige vrouw is in Casablanca in bewaring gesteld nadat ze zich op zondag verzette tijdens een politiecontrole.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team