Zoeken

Spaans ziekenhuis redt Marokkaanse baby

9 september 2019 - 18:50 - Wereld

Geschreven door Said A.

Een Marokkaanse peuter van 22 maanden die aan een vervorming van de wervelkolom leed, is met succes in een Spaanse ziekenhuis geopereerd.

De complexe ingreep gebeurde in het ziekenhuis Quirónsalud in Barcelona en werd volledig door de Marokkaanse regering gefinancierd.

Marokkaanse artsen hadden geoordeeld dat het kind ongeneesbaar was. Door de misvorming van de wervelkolom bedroeg de kromming namelijk 110 graden.

Hespress bericht dat de kleine Iyad in levensgevaar verkeerde omdat zijn ribbenkast, longen en hart slecht functioneerden door zijn gebogen rug. Tijdens de ingreep werden drie wervels in het borstgedeelte weggehaald.

Iyad zal in het ziekenhuis worden gevolgd. De artsen willen zich ervan verzekeren dat zijn wervelkolom nu juist groeit.

Lees meer

Marokko: babyhandel verijdeld in Kelâat Es-Sraghna

Een criminele organisatie gespecialiseerd in de handel van baby’s, is door de politie in Kelâat Es-Sraghna opgerold. Drie vrouwen werden gearresteerd.

Spanje: Marokkaan valt van derde verdieping

Een Marokkaanse man is vorige week zwaargewond in het ziekenhuis opgenomen na van de derde verdieping van een gebouw te zijn gevallen in Spanje.

Marokko: besnijdenis loopt fataal af voor kind

Een kind is in het Marokkaanse Zagora overleden na een mislukte besnijdenis. De jongen had bij zijn aankomst in het ziekenhuis al teveel bloed verloren.

Marokko: baby in centrum Guelmim achtergelaten

Een baby is afgelopen vrijdag in de wijk Amehrich in het centrum van Guelmim in Marokko door zijn moeder achtergelaten.

Marokkaanse vrouw probeert in reiskoffer Spanje binnen te komen (foto)

Een Marokkaanse vrouw is volledig uitgedroogd bij de grensovergang van Nador in een reiskoffer gevonden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team