Zoeken

Sidi Harazem haalt besmette flessen terug

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Sidi Harazem heeft als gevolg van de controverse over de mogelijke aanwezigheid van bacteriën in flessen water, de informatie bevestigd.

De groep heeft als gevolg drie loten flessen teruggeroepen die in de loop van 2019 werden geproduceerd en die volgens het Nationaal hygiëne instituut niet aan de normen voldoen. Een van de drie loten werd reeds vernietigd.

De Marokkaanse consumentenbond had de aanwezigheid van een hoog gehalte aan Pseudomonas in flessen Sidi Harazem water bekend gemaakt. Een pseudomonasinfectie kan bij de mens klachten aan de urinewegen, de luchtwegen, de huid en het bot veroorzaken.

In een verklaring enkele dagen geleden hekelde de consumentenbond het feit dat het Marokkaanse ministerie van Gezondheid niet op de zaak heeft gereageerd.

Lees meer

Marokko: 10 vrouwen gewond bij verkeersongeval

Bij een verkeersongeval op weg tussen Sidi Bennour en Marrakech zijn maandagavond tien vrouwen gewond geraakt.

Buitenlands vlees voor Marokkaanse soldaten

Het Marokkaans leger gaat voor 32 miljoen dollar aan bevroren vlees kopen voor de troepen die in de Sahara gelegerd zijn.

Marokko: drie dienstplichtige deserteurs opgepakt

De Koninklijke gendarmerie heeft vrijdag drie dienstplichtigen gearresteerd die het opleidingscentrum van de Royal Armed Forces in Kasbat Tadla zonder toestemming hadden verlaten.

Boot Marokkaanse rederij AML niet welkom in Spanje

Het Marokkaans schip "Morocco Sun" van rederij AML, is niet meer welkom in Spanje en mag dus de oversteek naar het Europees land niet meer verzorgen.

Marokko: grote alcoholsmokkel verijdeld

De Koninklijke gendarmerie heeft afgelopen zaterdag in Guelmim een SUV onderschept met een grote hoeveelheid alcohol, tabak en drug.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team