16 november 2019 - 10:49 - Marokko
Sidi Harazem heeft als gevolg van de controverse over de mogelijke aanwezigheid van bacteriën in flessen water, de informatie bevestigd.
De groep heeft als gevolg drie loten flessen teruggeroepen die in de loop van 2019 werden geproduceerd en die volgens het Nationaal hygiëne instituut niet aan de normen voldoen. Een van de drie loten werd reeds vernietigd.
De Marokkaanse consumentenbond had de aanwezigheid van een hoog gehalte aan Pseudomonas in flessen Sidi Harazem water bekend gemaakt. Een pseudomonasinfectie kan bij de mens klachten aan de urinewegen, de luchtwegen, de huid en het bot veroorzaken.
In een verklaring enkele dagen geleden hekelde de consumentenbond het feit dat het Marokkaanse ministerie van Gezondheid niet op de zaak heeft gereageerd.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko
Vis onbetaalbaar door zomervakantie in Marokko