20 november 2022 - 18:00 - Marokko
In Settat belandden een dertigtal mensen in het ziekenhuis na het eten van een broodje in een snackbar. De gendarmerie heeft een onderzoek ingesteld naar de voedselvergiftiging.
In totaal liepen 27 mensen een voedselvergiftiging op na het eten van een broodje in dezelfde snackbar in de gemeente Tlat Leoulad, in de regio Settat, meldt Al Akhbar.
Lees ook: Klanten Marokkaans restaurant lopen voedselvergiftiging op
De slachtoffers werden opgenomen in het Ben Ahmed ziekenhuis met symptomen als overgeven, buikpijn en duizeligheid. De meest ernstige gevallen werden overgebracht naar het Hassan II provinciaal ziekenhuis in Settat. Na de nodige behandeling mocht het meerendeel naar huis terugkeren. Elf slachtoffers werden onder medisch toezicht gehouden vanwege de ernst van hun toestand.
Lees ook: Zestig leerlingen in ziekenhuis met voedselvergiftiging in Boulemane
De koninklijke gendarmerie verzamelde getuigenissen van enkele slachtoffers waarna een onderzoek werd ingesteld. Een team van de gezondheidsdiensten werd ter plaatse gestuurd om monsters te nemen van het voedsel voor analyse.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht