11 juni 2024 - 13:00 - Sport
Marokkaanse international Selim Amallah is in zijn geboortestad Nador op bezoek bij zijn familie. De middenvelder van Valencia profiteert van de zomerstop in La Liga om tijd door te brengen met zijn naasten.
Selim Amallah miste de laatste wedstrijden van Marokko vanwege een blessure, waardoor hij ook niet werd geselecteerd voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Zambia en Congo. De 26-jarige speler hoopt echter snel te herstellen en zijn plaats in de Marokkaanse selectie terug te winnen.
Lees ook: Selim Amallah aangevallen over privéleven
De Atlas Leeuw maakte indruk tijdens het WK 2022 in Qatar, waar hij met Marokko de halve finales bereikte. De middenvelder toonde vechtlust en technisch vermogen en won de harten van de Marokkaanse fans.
Lees ook: Selim Amallah bouwt weeshuis in Nador
Naast zijn bezoek aan familie in de wijk Oulad Boutaïb, geniet Selim Amallah van de lokale keuken en bezienswaardigheden van Nador. Hij is van plan om de komende dagen in zijn geboortestad te blijven voordat hij terugkeert naar Spanje om zich voor te bereiden op de volgende wedstrijden van Valencia.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie