2 augustus 2020 - 19:00 - Marokko
De politie heeft in de wijk Hay Hassani in Casablanca twintig jongeren opgepakt, waarvan acht minderjarigen, voor geweld en diefstal op een veemarkt.
Het groepje zorgde op donderdag voor overlast op de markt waar schapen voor Eid ul-Adha werden verkocht. Rellen braken uit tussen de verdachten en de veeverkopers. Beelden van de incidenten werden op sociale media gedeeld.
Een politieteam belast met de veiligheid op de markt greep in toen de twee groepen elkaar met stenen begonnen te bekogelen. Volgens de verkopers wilde de bende schapen stelen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden uiteindelijk twintig jongemannen gearresteerd. Er werden voorlopig geen klachten geregistreerd over de diefstal van schapen. Het onderzoek loopt nog.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project