Rellen tussen drugsdealers in het noorden van Marokko
In de nacht van 31 juli op 1 augustus braken ernstige rellen uit tussen drugsdealers in Mdiq, nabij Tetouan. Een verdachte werd gearresteerd.
30 juli 2020 - 14:33 - Marokko
Twee broers met een zwaar crimineel verleden zijn door een politie inspecteur in Meknes gearresteerd. De ambtenaar gebruikte zijn dienstwapen om de twee te overmeesteren.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zorgden de twee broers voor overlast in de wijk Sidi Baba. Een voetganger werd aangevallen en meerdere mensen lastiggevallen door de twee verdachten van 24 en 35 jaar.
Een patrouille van de politie werd ter plekke gestuurd om de twee aan te houden maar dat verliep niet vlot. De broers verzetten zich hevig, bekogelden de agenten met stenen en bedreigden hen met messen.
De politie-inspecteur besloot zijn dienstwapen te gebruiken om de twee te kunnen overmeesteren. Dat lukte na twee waarschuwingsschoten. Niemand raakte gewond.
Beide verdachten werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Ze handelden alle twee onder de invloed van drugs.
Lees meer
In de nacht van 31 juli op 1 augustus braken ernstige rellen uit tussen drugsdealers in Mdiq, nabij Tetouan. Een verdachte werd gearresteerd.
Een 27-jarige verdachte is vrijdag door de politie in Casablanca gearresteerd voor een poging tot ontvoering in een openbaar vervoer bus.
Een inspecteur van de politie in Laayoune is woensdag door een team van de BNPJ-politiedienst gearresteerd op verdenking van corruptie en drugssmokkel.
Twee broers werden afgelopen donderdag in Meknes gearresteerd. Ze zouden verantwoordelijk zijn voor diefstallen in negen kantoren voor het overmaken en het wisselen van geld,...
De politie heeft zondag vijf verdachten, waaronder twee broers en twee jonge vrouwen, in Kenitra gearresteerd voor prostitutie.