14 januari 2011 - 16:24 - Cultuur
Samira Said heeft een haar nieuwste single "Terrorisme" in Cairo opgenomen. De Marokkaanse zangeres hekelt er de terroristische daden in de wereld.
Volgens Samira Said, "was het lied geen gevolg van de aanvallen gericht op de Kerk der Heiligen in Alexandria" (23 doden), zoals de Egyptische pers al een paar dagen beweert. "Deze song bestond al, maar is geactualiseerd met de gebeurtenissen die onlangs hebben plaatsgevonden" in Egypte.
Samira Said, geboren in Rabat, woont sinds haar 17 jaar in Egypte, waar ze heel haar muzikale carrière heeft gebouwd. De zangeres, songwriter, pianist en auteur van de top titel "Youm Wara Youm", keert regelmatig terug naar Marokko waar ze haar publiek verleidt sinds de jaren ’80.
Politie onderzoekt huwelijk "Moussa" in Nador
Marokkaanse Nederlander betrapt met hasj in Melilla
Nasser Zefzafi doet wanhopige oproep aan zieke vader
Moderne sporthal geopend in Driouch
Gezin aangevallen om plekje op strand in Al Hoceima
Drama in Marokko: man steekt politieagent "zomaar" dood
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld
French Montana en prinses van Dubai samen op vakantie in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Douzi trekt grens na online roddels over privéleven
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima