12 april 2024 - 19:30 - Cultuur
Saad Lamjarred trakteert op 14 april zijn Egyptische fans op een concert. De aankondiging van de komst van de Marokkaanse zanger zorgt echter voor controverse.
Sommige Egyptenaren roepen op tot een boycot van het concert. Ze uiten hun onvrede over de beschuldigingen van verkrachting en aanranding die tegen Saad Lamjarred hangen en willen hem niet op hun grondgebied zien optreden.
Lees ook: Saad Lamjarred terug in Marokko
Het is niet de eerste keer dat Saad Lamjarred met dergelijke tegenstand te maken krijgt in Egypte. In 2020 werd een gepland concert in Caïro op het laatste moment geannuleerd na soortgelijke protesten op sociale media.
Lees ook: Saad Lamjarred niet naar Marokko teruggekeerd na vrijlating
De Marokkaanse zanger laat zich echter niet afschrikken door de controverse en zet zijn tournee voort. Na concerten in Dubai en Beiroet reist hij op 14 april af naar Egypte, tenzij er onverwachte problemen opduiken.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld