9 april 2024 - 11:00 - Cultuur
Saad Lamjarred is na een lange afwezigheid terug in Marokko. De Marokkaanse zanger, die in februari 2023 in Frankrijk werd veroordeeld tot zes jaar cel voor verkrachting, kreeg toestemming om naar Marokko te reizen.
Zondag arriveerde Lamjarred op de luchthaven van Marrakech-Menara. Hij werd verwelkomd door fans en familieleden. Op sociale media verschenen foto’s en video’s van zijn terugkeer.
Lees ook: Saad Lamjarred niet naar Marokko teruggekeerd na vrijlating
Saad Lamjarred was al geruime tijd niet meer in Marokko vanwege zijn juridische problemen in Frankrijk. Hij werd in 2016 aangeklaagd voor de verkrachting van een jonge vrouw in een hotelkamer in Parijs. Na een lange juridische procedure werd hij schuldig bevonden en veroordeeld tot een celstraf van zes jaar.
In april 2023 werd de zanger in afwachting van zijn hoger beroep voorwaardelijk vrijgelaten. Hij mocht Frankrijk niet verlaten en moest een elektronische enkelband dragen. De zanger heeft altijd zijn onschuld geclaimd.
Lees ook: Saad Lamjarred heeft de gevangenis verlaten
Ondanks zijn juridische problemen is Saad Lamjarred nog steeds populair in Marokko. Hij heeft twee concerten gepland: op 12 april in Dubai en op 14 april in Egypte.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set