5 december 2013 - 17:40 - Marokko
De dood van een Kameroener in de Boukhalef wijk, zorgde op woensdag voor veel tumult in Tanger. Ruim 600 migranten uit sub-Sahara Afrika trokken door de stad met het lichaam van het slachtoffer.
Cedric, 16, zou van de vierde verdieping zijn gevallen, tijdens een huiszoeking in het gebouw waar hij samen met andere illegale migranten verbleef.
Lokale politie bronnen vertelden ons dat de politie niets te maken had met zijn dood. Hij viel uit het raam tijdens een ’routine-huiszoeking’.
De demonstranten liepen de stad door met het lijk op een geïmproviseerde brancard. Pas nadat hen een politieonderzoek werd beloofd, brachten ze het lichaam naar het lijkenhuis waar een autopsie zal worden uitgevoerd.
Tijdens de demonstratie werd de politie bekogeld met stenen. Zowel demonstranten als politieagenten liepen verwondingen op.
Europeanen verzorgen hun glimlach in Marokko
Afrikaanse voetbalbond ontslaat scheidsrechterbaas na klacht Marokko
Marokko koopt massaal rundvlees uit Europese Unie
Turkse investeerder moet 190 miljoen dirham ophoesten na ontslag in Marokko
Onvrede in Martil: 5 dirham voor toiletgebruik
Cristiano Ronaldo verrast Marokkaanse chef-kok (video)
Europeanen verzorgen hun glimlach in Marokko
Marokko koopt massaal rundvlees uit Europese Unie
Turkse investeerder moet 190 miljoen dirham ophoesten na ontslag in Marokko
Onvrede in Martil: 5 dirham voor toiletgebruik
Nederland levert hypermoderne LED-verlichting aan Rabat
Amerikaanse politici eisen vrijlating Nasser Zefzafi
De harde waarheid achter kameelritten in Marokko
Marokko’s vastgoeddroom, post-WK nachtmerrie?