5 december 2013 - 17:40 - Marokko
De dood van een Kameroener in de Boukhalef wijk, zorgde op woensdag voor veel tumult in Tanger. Ruim 600 migranten uit sub-Sahara Afrika trokken door de stad met het lichaam van het slachtoffer.
Cedric, 16, zou van de vierde verdieping zijn gevallen, tijdens een huiszoeking in het gebouw waar hij samen met andere illegale migranten verbleef.
Lokale politie bronnen vertelden ons dat de politie niets te maken had met zijn dood. Hij viel uit het raam tijdens een ’routine-huiszoeking’.
De demonstranten liepen de stad door met het lijk op een geïmproviseerde brancard. Pas nadat hen een politieonderzoek werd beloofd, brachten ze het lichaam naar het lijkenhuis waar een autopsie zal worden uitgevoerd.
Tijdens de demonstratie werd de politie bekogeld met stenen. Zowel demonstranten als politieagenten liepen verwondingen op.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk