14 augustus 2024 - 22:00 - Marokko
Een groep passagiers van een Air Arabia Maroc-vlucht naar Turkije is flink boos op de luchtvaartmaatschappij. Ze voelen zich in de steek gelaten nadat ze urenlang moesten wachten op het vliegveld Mohammed V in Casablanca.
De passagiers hadden dinsdag een vervelende ervaring met Air Arabia. Hun vlucht naar Turkije zou om zes uur vertrekken, maar ze kregen te horen dat er een technisch probleem was en dat het vertrek een half uur vertraagd zou zijn. Dat half uur werd echter een uur, toen twee uur, en uiteindelijk zelfs drie uur. De passagiers raakten steeds gefrustreerder.
Lees ook: Nieuw incident met toestel Air Arabia in Tanger
Op het vliegveld Mohammed V in Casablanca ontstond een gespannen sfeer onder de passagiers. Ze vonden het gebrek aan communicatie en het feit dat de luchtvaartmaatschappij geen nieuwe vertrektijd wilde geven respectloos.
Geheim document onthult Algerijns complot tegen Marokko
Casablanca klaargestoomd voor Koning Mohammed VI
Grootste busdeal ooit in Afrika: China levert honderden bussen aan Marokko
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Gevaarlijk dik: zo scoort Marokko in Afrikaanse obesitas-ranking
Is er echt olie bij Dakhla?
Marokkaan keert na 22 jaar terug om leraar te bedanken met Umrah
Rivaliteit Marokko Algerije: de bittere geschiedenis
Tientallen nieuwe cannabisproducten op de markt in Marokko
Marokko verslaat Spanje in watermeloenstrijd
Marokko pakt misbruik dienstauto’s keihard aan
Strategische verbinding versterkt positie Nador West Med