12 november 2019 - 13:20 - Marokko
Een man die op 25 juni dit jaar werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen voor het verstoren van de stoet van Koning Mohammed VI, stond maandag terecht in Rabat.
Tijdens de zitting werd bekend gemaakt dat de jongeman, werknemer bij een kredietbedrijf, in december 2018 al voor gelijkaardige feiten was aangehouden.
De verdachte probeerde toen op een grote boulevard bij het vliegveld van Salé de auto van Koning Mohammed VI tegen te houden. Hij was toen vrijgelaten nadat hij een document van niet-recidive had ondertekend.
Volgens Assabah hield de man zich niet aan zijn belofte en probeerde deze zomer opnieuw Mohammed VI te benaderen. Hij zat aan een café toen hij de auto van de Koning zag. Hij ging toen aan de kant van de weg staan en probeerde de aandacht van de monarch te trekken.
De man vertelde tijdens zijn verhoor dat hij in moeilijke omstandigheden leefde en te weinig verdiende om voor zijn ouders te zorgen.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt