17 januari 2013 - 14:53 - Marokko
De gemeente Rabat staat in rep en roer door een invasie van wolven en wilde zwijnen, afkomstig uit de bosstreek tussen de Royal Golf Dar Essalam en Ain Halouf.
Bij de Royal Golf Dar Essalam verrichten everzwijnen aanzienlijke materiële schade. Vooral het gras van de golfbanen werd ernstig beschadigd.
Om de wilde zwijnen weg te jagen, heeft de staatsdienst voor Water en Bossen zondag beroep gedaan op 26 jagers, 20 drijvers en 16 jachthonden, meldt Al Khabar.
Het groeiend aantal everzwijnen bezorgt ook de bewoners en landbouwers in de regio, die aanzienlijke verliezen lijden door de wilde dieren.
Al Ousboue meldt bovendien dat de staatsdienst voor Water en Bossen ook op wolven jaagt. De carnivoren werden gezien op de Boulevard Mohammed VI, waar de residentie van Prins Moulay Rachid en het hoofdkwartier van de DGED zich bevinden.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt