5 december 2020 - 12:20 - Marokko
Het is voor de inwoners van Casablanca verboden om bepaalde wijken van Rabat te betreden, zelfs niet wanneer ze een uitzonderlijke toestemming hebben om te reizen. Dat hebben lokale overheden besloten in een poging om de hoofdstad te beschermen tegen de explosie aan coronabesmettingen in de metropool.
Sinds het uitbreken van de pandemie registreert de regio Casablanca-Settat het hoogste aantal besmettingen. In de afgelopen 24 uur zijn er 4434 besmettingen gemeld, waaronder 1798 in de regio Casablanca.
De overheden in Rabat hebben deze beslissing genomen in een poging om de bevolking te beschermen, maar de inwoners van Casablanca hebben het hier moeilijk mee.
Volgens getuigenissen van automobilisten in L’Économiste, is de verscherping van de verkeerscontroles tussen de twee steden sterk voelbaar.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs