Prinses Lalla Khadija viert 15e verjaardag
Prinses Lalla Khadija, dochter van Koning Mohammed VI en Lalla Salma, viert deze maandag haar vijftiende verjaardag.
- Marokko
Prinses Theodora van Griekenland heeft haar 39ᵉ verjaardag in Marokko gevierd, in de aanwezigheid van haar verloofde, haar broer en diens vrouw.
Prinses Theodora van Griekenland koos ervoor om haar verjaardag in Marokko te vieren. Ze werd voor de gelegenheid vergezeld door haar partner, de Amerikaanse advocaat Matthew Kumar, met wie ze zich eind 2018 verloofde.
Lees ook: Prinses kiest Marrakech voor huwelijksreis
Ook de broer van prinses Theodora, prins Philippos, en zijn vrouw, Nina Flohr, waren aanwezig volgens het tijdschrift Hola. Het is Nina Flohr die beelden deelde van de verjaardag in Marokko. "Gelukkige verjaardag mijn prachtige schoonzus, die alle kamers verlicht met haar glimlach".
Lees meer
Prinses Lalla Khadija, dochter van Koning Mohammed VI en Lalla Salma, viert deze maandag haar vijftiende verjaardag.
Nadat ze afgelopen weekend hun huwelijksfeest in Mallorca vierden, hebben prinses Mafalda, de dochter van prins Kyril van Bulgarije, en Marc Abousleiman besloten om hun...
Kroonprins Moulay Hassan viert op zondag 8 mei zijn verjaardag. De oudste zoon van Koning Mohammed VI en prinses Lalla Salma wordt 19 jaar.
Een 40-jarige Britse vrouw verloor haar vinger bij een ongeval met een quad in de Agafay-woestijn. Ze reisde met haar familie naar Marrakech om haar verjaardag te vieren.
Nieuwe geboorte in de Marokkaanse koninklijke familie. Prins Moulay Rachid en zijn vrouw Lalla Oum Keltoum zijn de trotse ouders geworden van een jongetje.