Vrouw in Tanger met 1400 drugspillen gepakt
In het noord Marokkaanse Tanger heeft de politie eind vorige week een vrouw gearresteerd met 1415 psychotrope pillen.
- Marokko
De politie heeft donderdag in Tetouan drie verdachten gearresteerd met 660 drugspillen. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Twee verdachten, beiden apotheekmedewerkers, werden op heterdaad betrapt toen ze de drugspillen aan hun medeplichtige overhandigden.
De eigenaar van de apotheek verdacht zijn medewerkers ervan drugspillen te dealen en besloot de politie te waarschuwen. Onderzoek toonde aan dat hij gelijk had. De politie besloot de verdachten in de val te lokken om hen op heterdaad te kunnen betrappen.
Volgens de DGSN werden de drie mannen in voorlopige hechtenis genomen en zullen na het onderzoek voor de rechter worden geleid.
Lees meer
In het noord Marokkaanse Tanger heeft de politie eind vorige week een vrouw gearresteerd met 1415 psychotrope pillen.
De politie heeft donderdag in Tanger een crimineel netwerk gespecialiseerd in mensensmokkel opgerold. Een van de verdachten is een politie officier.
Drie Algerijnse onderdanen zijn eind vorige week door de politie in Casablanca gearresteerd voor meerdere inbraken.
De politie in Tetouan heeft de hand gelegd op ruim duizend Rivoltril drugspillen tijdens een antidrugsactie.
De politie heeft in Tetouan twee drugsdealers gearresteerd en ruim 800 drugspillen in beslag genomen.