12 juli 2021 - 21:00 - Marokko
Een agent van de motorbrigade in Nador heeft afgelopen zondag zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te overmeesteren en zijn collega’s te beschermen.
De 32-jarige verdachte is een bekende van politie en justitie. Hij werd op heterdaad betrapt tijdens een aanval met een mes in de wijk Ouled Lahcen, aldus een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Lees ook: Marokko: politie schiet man neer na diefstal auto met baby erin
Toen de agenten de verdachte probeerden te arresteren, verzette hij zich en dreigde ermee de agenten neer te steken. Een agent loste eerst een waarschuwingsschot. Toen dat niet hielp schoot hij de verdachte in het been en kon de man worden overmeesterd.
Tijdens een huiszoeking bij de verdachte werden twee voertuigen in beslag genomen. De dertiger werd onder politietoezicht in het ziekenhuis opgenomen. Een onderzoek is aan de gang.
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht