Politie maakt einde aan autoraces op straat in Tanger (video)
De autoriteiten in Tanger hebben zoals verwacht op de publicatie van video’s van autoraces op grote lanen in de stad gereageerd.
21 juli 2017 - 18:00 - Marokko
De politie heeft in de afgelopen dagen in Tanger een bekende drugsdealer en veertien prostituees opgepakt
Tijdens de arrestatie van de drugsdealer, bekend als Hamidou, werd 46 gram heroïne, 950 gram hasj, 20 ecstasypillen, 16 mobiele telefoons, een luxe horloge en meerdere identiteitskaarten van klanten die nog schulden bij hem hadden in beslag genomen.
De verdachte werd in de wijk Houmat Beni Ydir gearresteerd. Hij gaf de namen van enkele van zijn klanten en zijn leveranciers aan de politie. Een onderzoek is aan de gang. Tegen de leveranciers van de dealer werd een nationaal arrestatiebevel uitgevaardigd.
In de afgelopen dagen arresteerde de politie eveneens veertien prostituees die op straat naar klanten zochten. Allen werden in voorlopige hechtenis genomen tot de behandeling van hun zaak door de rechtbank van Eerste aanleg in Tanger.
Lees meer
De autoriteiten in Tanger hebben zoals verwacht op de publicatie van video’s van autoraces op grote lanen in de stad gereageerd.
De politie heeft afgelopen zaterdag een man gearresteerd die een bank wilde overvallen in de wijk Hassani in het noord-Marokkaanse Tanger.
De politie heeft vrijdag in Tanger acht mensen gearresteerd voor hun vermeende banden met een immigratienetwerk.
Een verpleger die in de Oukacha gevangenis van Casablanca werkte is gearresteerd voor drugshandel.
Ruim duizend prostituees steken dagelijks de grens over om in Melilla te gaan werken. Dat stelt de lokale organisatie Acoge die prostituees in de enclave helpt.