Zoeken

Verpleger was drugsdealer in gevangenis Casablanca

14 februari 2017 - 10:15 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een verpleger die in de Oukacha gevangenis van Casablanca werkte is gearresteerd voor drugshandel.

De verdachte, een Franse Algerijn volgens Assabah, werkte samen met een andere drugsdealer en een voormalige gevangene. Hij werd donderdag aangehouden met 60 gram drugs in zijn spullen.

Bewakers van de gevangenis hadden het vermoeden dat hij iets met de handel van drugs en mobiele telefoons te maken had en besloten hem vorige week te controleren.

De verpleger gaf aan de politie de namen van meerdere gedetineerden die bij de handel betrokken zijn, alsook de namen van zijn leveranciers en van de mensen voor wie hij in de gevangenis werkte. Het zou gaan om een Algerijnse gevangene veroordeeld voor internationale drugshandel en een andere gedetineerde die onlangs gratie had gekregen.

Lees meer

Marokkaanse bakker smokkelde brood vol drugs gevangenis in

Een bakker smokkelde maandenlang drugs in de Oukacha gevangenis in Casablanca. Hij verstopte de drugs in brood.

Nasser Zefzafi in Oukacha gevangenis Casablanca vastgezet

Protestleider Nasser Zefzafi werd samen met zes medeplichtigen naar de Oukacha gevangenis in Casablanca gestuurd.

Politie Tanger pakt drugsdealer en prostituees op

De politie heeft in de afgelopen dagen in Tanger een bekende drugsdealer en veertien prostituees opgepakt

Zelfmoord in gevangenis Kenitra

Een gedetineerde in de gevangenis van Kenitra heeft in de nacht van donderdag op vrijdag zelfmoord gepleegd.

Dertigtal vrouwen proberen uit gevangenis Casablanca te ontsnappen

Een dertigtal vrouwen die in de gevangenis van Derb Soltan in Casablanca vastzitten hebben begin deze week een ontsnappingspoging gedaan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team