Gewapende overval bij McDonald’s in Casablanca
Twee gewapende mannen hebben deze week McDonald’s Derb Sultan in Casablanca overvallen. De beveiligers wisten de twee weg te jagen.
12 augustus 2013 - 16:00 - Marokko
Een man is zaterdag door een politieagent neergeschoten, tijdens een overval in de wijk Bensliman in Fez.
Volgens politiebronnen probeerde de neergeschoten man met twee medeplichtigen een hotelbediende van zijn geld en mobiele telefoon te beroven.
Ondanks de tussenkomst van de politie weigerden de drie te gehoorzamen en vielen de agenten en het slachtoffer aan met een mes. De hotelbediende liep zware verwondingen op aan het hoofd en de nek.
Na twee waarschuwingsschoten, schoot een agent één van de drie misdadigers neer. Hij overleed later in het ziekenhuis. Zijn medeplichtigen wisten te ontsnappen.
Een van hen werd later gearresteerd. De derde man werd geïdentificeerd. Een nationaal arrestatiebevel werd tegen hem uitgevaardigd.
Lees meer
Twee gewapende mannen hebben deze week McDonald’s Derb Sultan in Casablanca overvallen. De beveiligers wisten de twee weg te jagen.
Een politieman heeft met zijn dienstwapen een dronken man neergeschoten in een ziekenhuis in Casablanca.
De politie heeft donderdag in Tanger een bende mensensmokkelaars opgerold op verdenking van het smokkelen van migranten naar Europa.
Een inbreker kwam dinsdag om in een poging om aan de politie te ontsnappen in de Al-Massira wijk te Marrakech. Zijn medeplichtige raakte gewond.
Een motorrijder werd zondag door een tram geschept, toen hij de trambaan probeerde over te steken op een kruispunt in Casablanca. Hij was op slag dood.