Zoeken

Gewapende overval bij McDonald’s in Casablanca

23 augustus 2013 - 11:01 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Twee gewapende mannen hebben deze week McDonald’s Derb Sultan in Casablanca overvallen. De beveiligers wisten de twee weg te jagen.

Het restaurant stond vol tijdens de overval. Er ontstond paniek toen de klanten allen tegelijk het gebouw trachtten te verlaten.

Een van de overvallers verloor kogels toen een beveiliger hem probeerde te stoppen. De twee gingen lopen met één van de kassa’s.

De politie stelde een veiligheidszone rond de McDonald’s en startte een onderzoek naar de daders.

Dezelfde dag werd een Chinese man neergeschoten nabij Marjane, op de weg naar Mediouna in Casablanca. De daders, vier landgenoten van het slachtoffer, werden gearresteerd.

Lees meer

McDonald’s Marrakech verwoest door een brand

De McDonalds restaurant pop de weg van Casablanca in Marrakech, werd maandagavond bijna volledig verwoest door een brand. Lokale bronnen bevestigden ons dat de brand,...

Spectaculaire overval op geldtransport in Tanger

Een commando van vier mannen heeft maandagmorgen een geldtransport overvallen buiten een agentschap van Attijariwafa Bank in Tanger. De daders maakten miljoenen buit.

Gewapende man tracht Franse consulaat in Casablanca aan te vallen

Een gewapende man is enkele dagen geleden het consulaat van Frankrijk in Casablanca binnengelopen.

Overval op geldtransfer agentschap in Tetouan

Twee mannen hebben maandagnamiddag een geldtransfer agentschap overvallen in Tetouan. Ze gingen ervandoor met 200.000 dirham.

Daders spectaculair overval Tanger gearresteerd

In het noorden van Marokko zijn dinsdag vier verdachten van de spectaculaire bankoverval van afgelopen februari in Tanger opgepakt. De vier maakten toen 5 miljoen dirham buit.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team