18 augustus 2013 - 15:00 - Marokko
De politie heeft donderdag in Tanger een bende mensensmokkelaars opgerold op verdenking van het smokkelen van migranten naar Europa.
Het netwerk bestond uit drie leden. Twee van hen, zelf illegale migranten, werden gearresteerd en voor de rechter gebracht. Een derde man werd geïdentificeerd en wordt actief gezocht.
Tijdens de politieoperatie werden 24 migranten gearresteerd in de wijk Geznaya te Tanger. Ook werden vier buitenboordmotoren en acht roeiriemen in beslag genomen.
Volgens de Marokkaanse Vereniging voor Mensenrechten AMDH werden dit jaar ruim 6400 Afrikaanse migranten Marokko uitgezet.
Meer dan 20.000 sub-Sahara Afrikanen verblijven in Marokko. Het merendeel verstopt zich in de bossen nabij Sebta en Melilla, in de hoop naar Europa te emigreren.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko