Vrouw betrapt met 3000 flessen alcohol in Rabat
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat heeft de politie woensdag een indrukwekkende ontdekking gedaan. Bij een vrouw thuis werden 3000 flessen alcohol gevonden.
31 december 2015 - 21:45 - Marokko
Een politieman heeft met zijn dienstwapen een dronken man neergeschoten in een ziekenhuis in Casablanca.
De politie prefectuur van Casablanca laat in een verklaring weten dat de verdachte niet alleen was. Hij werd door zijn twee broers vergezeld die eveneens onder invloed van alcohol handelden. Een van hen was reeds bekend bij de politie voor geweld, diefstal en drugshandel.
De drie verdachten "vormden een gevaar voor het ziekenhuispersoneel". Toen agenten hen probeerden aan te houden verzetten zij zich hevig en bedreigden hen met messen.
Een van de agenten schoot als gevolg een verdachte in beide benen. De man werd ter plekke verzorgd en vervolgens door de politie verhoord. Zijn twee broers werden in voorlopige hechtenis genomen. De politie heeft ook meerdere slachtoffers en getuigen gehoord. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat heeft de politie woensdag een indrukwekkende ontdekking gedaan. Bij een vrouw thuis werden 3000 flessen alcohol gevonden.
Een man die van drugshandel wordt verdacht raakte woensdagavond in Mohammedia gewond na door een politieman te zijn neergeschoten.
Een Marokkaanse politieman heeft afgelopen donderdag in de regio van Agadir zijn vuurwapen moeten gebruiken om een moordverdachte tegen te houden.
De politie heeft zondagochtend in Salé een recidivist neergeschoten die de agenten met een wapen bedreigde.
De Marokkaanse politie heeft in Nador 36.463 ecstasypillen in beslag genomen. Negen mensen werden tijdens de politieactie gearresteerd.