Zoeken

Politie Nador onderschept tienduizenden xtc-pillen, man uit Europa opgepakt

19 september 2025 - 13:50 - Marokko

©

De gerechtelijke politie van Nador heeft een onderzoek geopend naar een drugsvangst in de haven. Een bestelwagen die met een veerdienst uit een Europese haven arriveerde, bleek tienduizenden xtc-pillen te vervoeren. De drugs waren verborgen in een speciaal compartiment van het voertuig.

De politie en de douane voerden in de haven van Nador een gezamenlijke operatie uit. De lading van 76.841 xtc-pillen werd ontdekt kort nadat het voertuig van boord was gegaan. De pillen zaten verpakt tussen voedselproducten. De actie maakt deel uit van een gecoördineerde aanpak van de veiligheidsdiensten tegen grensoverschrijdende misdaad.

Lees ook: Marokkaanse Nederlander met 500.000 XTC pillen gepakt in Tanger Med

Tijdens de operatie is een 55-jarige man gearresteerd. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij de drugshandel en is in hechtenis genomen. De autoriteiten hopen via verder onderzoek de precieze bevoorradings- en distributiekanalen van de drugs te achterhalen en de criminele organisatie achter de smokkel te ontmantelen.

Lees ook: Duizenden xtc-pillen en cocaïne: meerdere arrestaties in Tetouan

Volgens de Algemene Directie voor Nationale Veiligheid (DGSN) zijn dergelijke operaties cruciaal in de strijd tegen de smokkel van verdovende middelen en psychotrope stoffen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team