4 juni 2022 - 15:00 - Wereld
Een Brits gezin dat een vakantie in Marokko wilde doorbrengen, kreeg bij aankomst op de internationale luchthaven Gatwick, te horen dat hun reis geannuleerd was. Net als luchtvaartmaatschappij Transavia, annuleerde TUI in de afgelopen dagen verschillende vluchten wegens een gebrek aan cabinepersoneel.
Kate Beavis, die een zevendaagse vakantie in Marokko gepland had met haar man en twee kinderen van 11 en 14 jaar, vernam uren na aankomst op Gatwick Airport dat haar reis geannuleerd was, meldt BBC.
Lees ook: Transavia schrapt vluchten naar Marokko
"We boekten deze reis om ons kind te steunen die mentaal worstelt," verklaarde Kate. "We hebben een moeilijk jaar met hem gehad. Het was ook mijn eerste echte vakantie na een periode van werkloosheid. Ik run mijn eigen marketingbedrijf en worstel al een tijdje met de menopauze, dus ik had echt een rustpauze nodig." De vrouw was "erg overstuur" en haar "kinderen zijn er kapot van".
Lees ook: EasyJet annuleert vluchten naar Marokko
Naast de reiskosten besteedde Kate £160 aan PCR-tests voor het gezin, £320 aan de opvang van haar huisdieren, £200 aan parkeren op het vliegveld en £100 aan benzine. De familie moest een auto huren om thuis te komen, want de valet service kon de auto pas de week erna terugbrengen. Net als dit gezin hebben veel Britten bij aankomst op het vliegveld ontdekt dat hun vlucht geannuleerd is. De reden voor deze afgelastingen is een tekort aan cabinepersoneel.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens