8 december 2025 , 10:00 - Laila A. - Sport
De rust in de Franse showbizz is ruw verstoord door een vermeende affaire rond voetballer Presnel Kimpembe. Influencer Aqababe bracht afgelopen vrijdag het nieuws naar buiten over een mogelijke relatie tussen de wereldkampioen en de Frans-Marokkaanse zangeres Imen Es. Dit leidde tot een onmiddellijke en publieke confrontatie, waarbij Sarah, de echtgenote van de verdediger, via sociale media uithaalde naar de zangeres.
Volgens de onthullingen, die via de influencer in de media terechtkwamen, zou de PSG-verdediger een relatie hebben met Imen Es. Deze gevoelige informatie zou rechtstreeks uit de omgeving van Sarah Kimpembe zijn gelekt.
Lees ook: Imen Es opnieuw zwanger
In een Instagram Story, die snel na publicatie weer verdween maar door oplettende volgers werd vastgelegd, sprak Sarah de artieste zonder omwegen aan. Ze stelde de zangeres de directe vraag: "Imen Es, hoe voelt het om de minnares van een getrouwde man te zijn?". Hoewel sommige internetgebruikers de focus leggen op de verantwoordelijkheid van de echtgenoot, tonen anderen begrip voor de woede van de echtgenote in het licht van dit vermeende verraad.
Lees ook: Vermeende minnares man Dounia Batma reageert
Het huwelijk van de Kimpembe’s is geen onbeschreven blad. In 2021 was Sarah zelf het mikpunt van beschuldigingen van ontrouw. Destijds ontkende ze de aantijgingen fel en veroordeelde ze de "idiotie" en beledigingen op het internet. Ze hield toen vol dat haar huwelijk privé was en dat ze het wilde beschermen. Deze eerdere houding van discretie is door de huidige publieke aanval duidelijk losgelaten.
Ceuta en Melilla worden weer Marokkaans, "of men dat nu leuk vindt of niet"
Marokko: "Buitenlandse hulp nodig voor bouw mega Tichka-tunnel
Brahim Díaz nieuwe lieveling van de Marokkanen
Marokko geeft gas: 1000 kilometer extra snelweg
Marokko analyseert Algerijnse nederlaag
Britse Algerijn riskeert celstraf voor scheuren Marokkaans geldbriefje
Brahim Díaz nieuwe lieveling van de Marokkanen
Marokko analyseert Algerijnse nederlaag
Plassende Algerijnse supporter cel in in Rabat
Algerijnse supporter opgepakt in Marrakech om Polisario-shirt
Algerije pikt nederlaag niet, klacht tegen scheidsrechter
Nigeriaanse miljardair belooft megapremie voor winst op Marokko
Algerijns elftal verlaat via omweg Marokko na uitschakeling
Manchester United beslist over toekomst Mazraoui, nieuwe club in zicht