7 mei 2023 , 19:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Oumi was zaterdag aanwezig om haar man, de Belgische wielrenner Remco Evenpoel, aan te moedigen op de eerste dag van de Giro d’Italia. Ze droeg voor de gelegenheid een roze outfit op vraag van de jonge wielrenner.
Evenepoel won de eerste rit van 19,6 km tussen Fossacesia Marina en Ortona en mocht daarom zelf de roze shirt van de Ronde van Italië dragen. "Dit is een fantastische prestatie. Het was zeer spannend. Remco had me specifiek gevraagd om iets roze te dragen als extra motivatie, dus ik heb dat maar gedaan," vertelde Oumi Rayane na de overwinning van haar man, die zij bij de finish in Ortona opwachtte.
Lees ook: Oumi Rayane openhartig over huwelijk met Remco Evenepoel
"Wist ik dat hij in vorm was? We waren samen tien dagen op trainingskamp in Spanje. Hij was daar heel ontspannen, maar tegelijk ook heel gefocust. Vandaag zie je dat al die inspanningen loonden. Ik zou eigenlijk moeten studeren voor mijn examens over een maand, maar ik ben superblij om hier te zijn. Vooral na vandaag."
Lees ook: Maak kennis met Oumi, de knappe Marokkaanse vrouw van wereldkampioen Evenepoel
Haar man zal ze in de komende weken in ieder geval blijven aanmoedigen. "De weg naar Rome is nog lang. Het zullen nog drie zware weken worden. Maar het eerste doel is al gerealiseerd: een rit winnen en de roze trui dragen."
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière