12 februari 2023 - 12:00 - Sport
De Belgische wereldkampioen Remco Evenepoel is volop bezig met zijn voorbereidingen voor het komende wielervoorjaar. Met competities als Luik-Bastenaken-Luik en de Ronde van Italië in het vooruitzicht, is een gezonde en gebalanceerde voeding van groot belang.
Oumi Rayane, zijn Marokkaanse echtgenote, zorgde daar deze week voor. De jonge vrouw deelde een foto van het menu voor de week, waarop verschillende gezonde gerechten te zien zijn, zoals risotto, gezonde taco’s, quiche en aardappelen met gegrilde groenten.
Lees ook: Remco Evenepoel neemt afscheid van Oumi
De wereldkampioen heeft intussen bevestigd dat hij zal deelnemen aan de Ronde van Catalonië om zich voor te bereiden op de Giro d’Italia. Daarnaast start hij ook in de klassiekers de Brabantse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik, waar hij titelverdediger is.
Lees ook: Remco Evenepoel tilt zwaar aan racistische berichten tegen Oumi
Oumi Rayane is Remco’s jeugdliefde en zijn trouwste fan. De twee vormen sinds 7 oktober 2017 een koppel. Zij heeft zijn ontwikkeling van voetballer bij PSV tot wielrenner meegemaakt. De twee trouwden op 7 oktober vorig jaar.
Frans-Marokkaanse Koh-Lanta-deelnemer plots overleden
Diaspora-boycot ontkracht: Al Hoceima bomvol
Marokkaanse voetbalbond belooft spelers dikke premies
Zwerfdier in Marokko verzorgen? Tot 150.000 dirham boete!
Make-over N16 kustweg in Noord-Marokko bijna klaar (video)
Wedstrijd Marokko-Angola: om hoe laat en op welke zenders?
Marokkaanse voetbalbond belooft spelers dikke premies
Wedstrijd Marokko-Angola: om hoe laat en op welke zenders?
Marokkanen nemen Achraf Hakimi in bescherming
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
FIFA-baas Gianni Infantino duikt op in Chefchaouen