Zoeken

Vrachtwagen raakt 14 auto’s in Salé, 15 gewonden

4 oktober 2011 - 12:24 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een auto-ongeluk maandag op de bypass tussen Rabat en Salé, nabij Sala Al Jadida, maakte 15 gewonden, allen overgebracht naar het ziekenhuis Moulay Abdellah in Salé.

Bij het ongeluk werden 14 voertuigen geraakt door een vrachtwagen geladen met zand. De bestuurder van de vrachtwagen, afkomstig uit Kenitra en op weg naar Rabat, zou de controle hebben verloren over zijn voertuig.

Het ongeluk, dat het verkeer urenlang heeft verstoord tussen Rabat en Kenitra, vond plaats in de buurt van Hssaïn waar regelmatig ongevallen gebeuren door de snelheid.

Maandag nacht kantelde een andere vrachtwagen in Oueled Fennan, een landelijk gebied van Oued Zem, waarbij één dode een 14 gewonden vielen.

Lees meer

Nog meer verkeersdoden in Marokko

Een voetbalsupporter van KAC Kenitra werd gedood en vijftien anderen raakten gewond, bij een verkeersongeval in de buurt van de brug Mohammed V tussen Rabat en Salé.

Één dode en 24 gewonden bij een ongeval in Tetouan

Bij een auto-ongeluk maandag in Tetouan vielen één dode en 24 gewonden, waarvan acht in een ernstige toestand verkeren.

Spectaculair ongeval op weg Rabat - Salé woensdag

Een spectaculair ongeval heeft op woensdag plaatsgevonden op de bypass tussen Rabat en Salé. Verschillende auto’s, vrachtwagens en transportvoertuigen zijn bij het ongeval...

Opnieuw kettingbotsing tussen Rabat en Salé, 9 gewonden

Negen mensen zijn vrijdagochtend ernstig gewond geraakt op de bypass tussen Rabat en Salé, bij een kettingbotsing waar auto’s en vrachtwagens bij betrokken waren.

Ontploffing in café maakt negen gewonden in Salé

De ontploffing van een gasfles op zaterdag in een café van de wijk Hay Rahma te Salé, heeft negen gewond gemaakt waarvan twee in een ernstige toestand verkeren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team