Één dode en 24 gewonden bij een ongeval in Tetouan
Bij een auto-ongeluk maandag in Tetouan vielen één dode en 24 gewonden, waarvan acht in een ernstige toestand verkeren.
- Marokko
In een botsing tussen twee bussen in de buurt van Settat, raakten 44 mensen gewond op maandag. Vier van hen verkeert in levensgevaar volgens de hulpdiensten.
Het ongeluk, dat gebeurde op de nationale weg tussen Berrechid en Settat, in de buurt van de gemeente Sidi El Aidi, is te wijten aan snelheid.
Op dezelfde dag vielen één dode en vier gewonden in een ander ongeval in Settat op de weg naar Marrakesh. De auto waarin de slachtoffers zaten, kantelde door een nog onbekende reden.
Vorige week woensdag had een ander ongeluk tussen een bus en een tankwagen negentien mensen gewond in de provincie Kalaât Sraghna.
Lees meer
Bij een auto-ongeluk maandag in Tetouan vielen één dode en 24 gewonden, waarvan acht in een ernstige toestand verkeren.
Vijf mensen raakten gewond bij een botsing tussen aanhangers van de Partij voor Authenticiteit en Moderniteit (PAM) en de Istiqlal in de gemeente Oulad Taib, nabij Fez.
Veertien mensen raakten gewond bij een ongeval woensdag in de buurt van Berrechid, waarvan vijf in kritieke toestand verblijven.
Een verkeersongeval op zaterdag rond 16u30 op 5 km van Imintanout in Zuid-Marokko, maakte vier doden en vijftien gewonden.
Minstens vijftien mensen werden donderdag gedood in een busongeval op de kustweg tussen Tetouan en Jebha.