Twee doden en 34 gewonden bij een ongeval in Marrakesh
Twee mensen werden op slag gedood in een vreselijk ongeluk dinsdagochtend in Marrakesh, dat ook nog eens 34 gewonden maakte waarvan vier in een kritieke toestand verblijven.
- Marokko
De kanteling van een vrachtwagen op weg naar de wekelijkse soek van Talsint ten noordoosten van Marokko, maakte zondag vier doden en dertig gewonden.
De vrachtwagen met 36 mensen aan boord, kantelde op de regionale weg 601 op 84 km van Talsint. De oorzaak van deze kanteling is nog onbekend.
Een onderzoek werd gestart naar de omstandigheden van het ongeval, dat eraan herinnert dat een jaar na de lancering van de nieuwe wegcode, het land jaarlijks nog steeds meer dan 4000 doden telt.
Tussen oktober 2010 en juli 2011 is het aantal verkeersdoden in Marokko gestegen met 0,59%.
Lees meer
Twee mensen werden op slag gedood in een vreselijk ongeluk dinsdagochtend in Marrakesh, dat ook nog eens 34 gewonden maakte waarvan vier in een kritieke toestand verblijven.
Te Belkssiri, regio Sidi Kacem, is gisteren een trein ontspoord door een aanrijding met een vrachtwagen aan een onbewaakte passage.
Rellen die zondag uitbraken in Dakhla na een voetbalwedstrijd tussen Mouloudia Dakhla en Chabab Mohammedia, heeft tien doden en een twintigtal gewonden gemaakt.
Veertien mensen raakten gewond bij een ongeval woensdag in de buurt van Berrechid, waarvan vijf in kritieke toestand verblijven.
Sinds de inwerkingtreding van de nieuwe verkeerscode is het aantal verkeersongevallen in Marokko gedaald (-6,16%) en het aantal doden gestegen (+0,36%), volgens cijfers...