Zoeken

Acht gewonden bij ongeval tussen taxi en politiewagen in Rabat

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Bij een verkeersongeval tussen een grote taxi en een voertuig van de koninklijke gendarmerie in Rabat zijn woensdagavond acht mensen gewond geraakt.

Volgens Al Akhbar reed de taxi veel te snel. Ooggetuigen stellen dat de gendarmes de tijd niet kregen om uit te wijken.

De slachtoffers werden met drie ambulances naar ziekenhuizen in Kenitra en Rabat vervoerd. Een gendarme liep met een dubbele beenbreuk op. Zijn collega werd met spoed geopereerd. Waarvoor wordt niet vermeld.

De agenten keerden terug van een brand in de gemeente Arbaoua toen ze werden opgeroepen voor een verkeersongeval met een voertuig van de civiele bescherming.

Lees meer

Tientallen seizoenarbeidsters gewond bij verkeersongeval in Beni Mellal

In het Marokkaanse Beni Mellal zijn 27 seizoenarbeidsters gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval donderdagochtend.

Zes doden bij ongeval met taxi in Marrakech (foto)

Zes mensen, waaronder een meisje, zijn maandagavond bij een verkeersongeval in Marrakech omgekomen.

Dertigtal gewonden bij ongeval in Safi (foto’s)

Bij een zwaar verkeersongeval op een weg in de regio van Safi zijn zaterdagochtend een dertigtal mensen gewond geraakt. Vijf slachtoffers verkeren in een kritieke toestand.

Essaouira: 22 gewonden bij ongeval met minibusje

Bij een zwaar ongeval met een minibusje zijn zondag in de regio van Essaouira 22 mensen gewond geraakt.

Drie doden bij ongeval met motorbakfiets in Marokko

Drie vrouwen zijn maandagochtend bij een verkeersongeval met een motorbakfiets in het Marokkaanse Imouzzer Kandar omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team