Ernstige botsing op snelweg Bouznika: 4 doden en 6 gewonden
Bij een ernstige ongeluk tussen twee auto’s zijn vrijdagavond op de snelweg tussen Casablanca en Rabat vier mensen omgekomen en zes anderen ernstig gewond geraakt.
18 november 2017 - 15:53 - Marokko
Bij een verkeersongeval tussen een grote taxi en een voertuig van de koninklijke gendarmerie in Rabat zijn woensdagavond acht mensen gewond geraakt.
Volgens Al Akhbar reed de taxi veel te snel. Ooggetuigen stellen dat de gendarmes de tijd niet kregen om uit te wijken.
De slachtoffers werden met drie ambulances naar ziekenhuizen in Kenitra en Rabat vervoerd. Een gendarme liep met een dubbele beenbreuk op. Zijn collega werd met spoed geopereerd. Waarvoor wordt niet vermeld.
De agenten keerden terug van een brand in de gemeente Arbaoua toen ze werden opgeroepen voor een verkeersongeval met een voertuig van de civiele bescherming.
Lees meer
Bij een ernstige ongeluk tussen twee auto’s zijn vrijdagavond op de snelweg tussen Casablanca en Rabat vier mensen omgekomen en zes anderen ernstig gewond geraakt.
Bij een zwaar ongeval tussen een motorfiets en een politiewagen in het Marokkaanse Mohammedia zijn eind vorige week twee mensen omgekomen.
Bij een verkeersongeval bij de tolpoorten van Sidi Allal Bahraoui in de regio van Khemisset zijn zondagochtend twee doden en drie gewonden gevallen.
Zes mensen, waaronder een meisje, zijn maandagavond bij een verkeersongeval in Marrakech omgekomen.
Bij een verkeersongeval met een minibusje in het Marokkaanse Khemisset zijn vrijdagochtend achttien mensen gewond geraakt.