28 november 2017 - 11:56 - Marokko
Drie vrouwen zijn maandagochtend bij een verkeersongeval met een motorbakfiets in het Marokkaanse Imouzzer Kandar omgekomen.
Volgens de plaatselijke autoriteiten zaten de drie slachtoffers op de motorbakfiets toen de bestuurder, die te snel reed, de controle over zijn voertuig verloor.
De lichamen van de slachtoffers werden naar het mortuarium van het Mohammed V ziekenhuis in Sefrou gebracht. De politie heeft een onderzoek gestart.
Lees meer
In het Marokkaanse Essaouira is een politieagent gearresteerd voor een vluchtmisdrijf. De agent zou een dodelijk ongeval hebben veroorzaakt.
Bij een verkeersongeval bij de tolpoorten van Sidi Allal Bahraoui in de regio van Khemisset zijn zondagochtend twee doden en drie gewonden gevallen.
Bij een zwaar ongeval met een minibusje zijn zondag in de regio van Essaouira 22 mensen gewond geraakt.
Twee mensen zijn donderdagnamiddag omgekomen bij een ongeval met een tractor op de weg tussen Kelaat Sraghna en Benguerir.
In Marokko worden motorbakfietsen niet alleen gebruikt voor het vervoer van goederen, maar ook van passagiers, wat soms ernstige gevolgen heeft.
Bij een verkeersongeval met een minibusje in het Marokkaanse Khemisset zijn vrijdagochtend achttien mensen gewond geraakt.
Bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Taza en Fez zijn vrijdagavond drie mensen omgekomen.
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat heeft de nationale veiligheidsdienst DGSN een onderzoek gestart naar drie agenten belast met de veiligheid tijdens de passage van een...
Bij een zwaar verkeersongeval ter hoogte van de gemeente Amercide in de provincie Midelt, zijn donderdag drie mensen omgekomen. Twee mensen raakten gewond.
Bij een zwaar verkeersongeval in Kasbat Tadla zijn maandagochtend vier mensen omgekomen. Bij het ongeval raakten ook zes mensen gewond.