18 december 2020 - 14:20 - Cultuur
De dood van journalist Salaheddine El Ghomari brengt behalve veel verdriet ook vragen met zich mee. De populaire El Ghomari stierf vorige week donderdag aan een hartstilstand.
In een interview met Aswat Channel maakt zijn goede vriend Jamal Maatouk nieuwe onthullingen omtrent zijn overlijden.
Matouk is hoogleraar aan de rechten- faculteit in Settat. Hij zegt dat tijdens de eerste melding naar de hulpdiensten El Ghomari nog in leven was, maar langzaam ademde. Een dokter die aanwezig was, gaf hem een hartmassage. Ze moesten wachten op de ambulance, maar toen deze kwam had het niet de geschikte apparatuur bij zich om de journalist te kunnen helpen.
Een tweede ambulance moest gebeld worden en dat zorgde voor veel vertraging. De journalist overleed volgens de hoogleraar aan zuurstofgebrek.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses