19 februari 2019 - 16:20 - Wereld
Tientallen Marokkaanse studenten in Oekraïne zijn het slachtoffer geworden van een Pakistaanse oplichter. Ze verloren samen miljoenen dirham.
De man beloofde aan zeker 45 Marokkaanse studenten om hun inschrijving aan de faculteit voor Geneeskunde van Kirovohrad in Oekraïne te regelen.
Na het geld voor de inschrijvingen te hebben ontvangen verdween de oplichter. Hij zou op die manier zijn jonge slachtoffers voor miljoenen dirhams hebben opgelicht. Het juiste bedrag wordt niet vermeld.
De directie van de universiteit weigerde als gevolg de studenten de lessen te laten bijwonen. In totaal zouden ruim 500 studenten uit Arabische landen door de man zijn opgelicht.
Volgens Arabische media hebben de ambassade van Marokko en meerdere andere ambassades van Arabische landen Oekraïense verantwoordelijken ontmoet om oplossingen te vinden.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren