19 mei 2024 - 20:00 - Marokko
Zaterdagmiddag vonden er opnieuw explosies plaats in woestijngebieden op enkele tientallen kilometers van de stad Smara, gelegen op zo’n 200 kilometer ten oosten van Laayoune in de Marokkaanse Sahara. Is het Polisario verantwoordelijk voor deze aanvallen?
Smara werd zaterdag getroffen door drie explosies. De meeste explosies vonden plaats in woestijngebieden op tientallen kilometers van de stad. Er werden geen menselijke slachtoffers of materiële schade gemeld.
Lees ook: Marokkaanse minister beschuldigt Algerije van staatsterrorisme in Smara (video)
Naar aanleiding van de explosies kwamen lokale autoriteiten, de politie, de civiele bescherming en veiligheidstroepen ter plaatse om onderzoek te doen en de nodige maatregelen te nemen. Online suggereren sommige accounts die worden beschouwd als "vijandig", dat het Polisario achter deze nieuwe aanvallen zit, terwijl Marokkaanse bronnen oproepen om te wachten op verduidelijking van de bevoegde autoriteiten.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht