17 december 2011 - 11:06 - Wereld
Het Consulaat-Generaal van Marokko in Barcelona moet verhuizen van 68 Diputació straat naar 63 Pujades straat. De verhuizing werd goedgekeurd door alle leden van de gemeentelijke commissie met uitzondering van de Partido Popular (PP), meldt Europa Press.
De PP, dat een herziening van het dossier vereist, moet tijdens een plenaire vergadering op 23 december zijn akkoord geven. Daarna zal de overdracht van het hoofdkwartier van het consulaat definitief zijn.
De nieuwe locatie van het consulaat verleent meer administratieve ruimte aan de bezoekers van het consulaat, wat een einde moet brengen aan de lange wachtrijen voor het actueel gebouw. Het nieuw consulaat beslaat 1219m² in een groene zone.
De PP-president van de gemeente, Alberto Fernández Díaz, heeft herhaaldelijk de verplaatsing van het consulaat gevraagd, omdat de wachtrijen buiten het gebouw de buren en handels stoort.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen